Poznaj opinie naszych dotychczasowych klientów.

Waldemar Plantowski

Gospodarstwo 80 krów, 11 171 tyś. wydajność | Miejscowość Olszewo-Borzymy


Od kilku lat współpracuję z Pawłem Balińskim w zakresie doradztwa żywieniowego. Dzięki naszemu zaangażowaniu, stosuję w swoim gospodarstwie różne innowacje w żywieniu swoich zwierząt, co przekłada się na wysoką wydajność oraz zdrowotność mojego stada.

Jarosław Drogosz

Gospodarstwo 63 krów, 10 168 tyś. wydajność | Miejscowość Szymaki


Paweł doradza na moim gospodarstwie od kilku lat, natomiast już po wprowadzeniu paru zmian w żywieniu i utrzymaniu zwierząt – zauważyłem poprawę. Dla mnie najważniejsze są zdrowe krowy i oczywiście to co ostatecznie przynosi mi zysk – czyli ilość mleka w zbiorniku. Dzięki dobremu żywieniu i zastosowaniu się do wskazówek Pawła mam jedno i drugie.

Jarosław Krzykowski

Gospodarstwo 116 krów, 10 192 tyś. wydajność | Miejscowość Szla


Z Pawłem Balińskim współpracuję od 8 lat. Najbardziej w Pawle cenię sobie fachowe doradztwo i pomoc, nie tylko w zakresie żywieniowym. Wiem, że zawszę mogę liczyć na jego wsparcie.

Grzegorz Goździewski

Gospodarstwo 56 krów, 12 296 tyś. wydajność | Miejscowość Pokojewo


Dzięki współpracy z Pawłem udało mi się znacznie obniżyć koszty żywienia krów. Przestałem stosować wysokie dawki gotowych granulatów, sam robię paszę treściwą na gospodarstwie. Mam teraz niższe koszty żywienia oraz lepszą wydajność.

Paweł Policht

Gospodarstwo 137 krów, 10 585 tyś. wydajność | Miejscowość Nowa Wieś


Współpracę z Pawłem Balińskim, zacząłem jeszcze na starej oborze, w doju było wtedy 70 krów. Obecnie doję 130 krów na nowej oborze z dwoma robotami udojowymi. Zawszę mogę polegać na fachowym doradztwie Pawła, na jego wiedzy oraz na partnerskim podejściu do współpracy. Jest bardzo dobrym specjalistą mogę go polecić każdemu hodowcy, który chce poprawić swoje wyniki produkcyjne w gospodarstwie.’