Jak dokładnie wyglądałaby nasza współpraca?

Można rozdzielić ją na 4 poszczególne etapy:

ETAP I
Rozeznanie

Zawsze zaczynam od rozmowy – na temat stosowanych rozwiązań, o ekonomice produkcji, o problemach, z jakimi borykasz się w gospodarstwie.

Rozważamy różne rozwiązania i pomówimy o tym, w jaki sposób można poprawić zdrowotność zwierząt, a także wynik ekonomiczny.

ETAP II
Działanie

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, przystąpimy do działania.

Pobiorę próbki pasz do analizy i na ich podstawie ułożę optymalną pod względem ekonomii oraz zdrowotności dawkę pokarmową, która będzie oparta w maksymalny sposób o pasze dostępne na gospodarstwie z uzupełnieniem o niezbędne witaminy i dodatki paszowe marki BOVINO.


ETAP III
Kontrola efektów

Odwiedzę Cię po pewnym czasie od wprowadzenia zaproponowanych przeze mnie rozwiązań i ocenię, czy idziemy w dobrą stronę.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, przeprowadzimy małe korekty w dawkach pokarmowych tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

ETAP IV
Rozwój gospodarstwa

Jeśli zdecydujesz się na długofalową współpracę, będę odwiedzać Cię regularnie i wspólnie będziemy stawiać czoła bieżącym problemom.

Pomogę Ci rozwijać gospodarstwo oraz dochodowość całej produkcji.

Zawsze rozwiązuję problemy w gospodarstwach aż do skutku.

Klient nigdy nie jest pozostawiony sam sobie, zawsze może liczyć na szybką wizytę na gospodarstwie, doradztwo oraz konsultacje przez telefon, a także comiesięczną analizę tabulogramów z próbnych udoi oraz bieżącą analizę pasz objętościowych i treściwych.


Jeżeli jesteś zainteresowany moim wsparciem?

Napisz do mnie i umów się na konsultacje.


Kontakt

Jestem specjalistą do spraw żywienia zwierząt, lecz skupiam się także na całościowym spojrzeniu na problemy danego gospodarstwa.

Zanim przystąpimy do działania, potrzebuję z Tobą porozmawiać i dokonać dokładnego rozpoznania sytuacji w gospodarstwie.

Oto, co obejmuje moja oferta:

Oto, co mówią o mnie inni:

 • Paweł Policht
  Współpracę z Pawłem Balińskim zacząłem jeszcze na starej oborze, w doju było wtedy 70 krów. Obecnie doję 130 krów na nowej oborze z dwoma robotami udojowymi. Zawszę mogę polegać na fachowym doradztwie Pawła, na jego wiedzy oraz na partnerskim podejściu do współpracy. Jest bardzo dobrym specjalistą mogę Go polecić każdemu hodowcy, który chce poprawić swoje wyniki produkcyjne w gospodarstwie.
  Paweł Policht
  Gospodarstwo 137 krów, 10 585 tyś. wydajność | Miejscowość Nowa Wieś
 • Z Pawłem Balińskim współpracuję od 8 lat. Najbardziej w Pawle cenię sobie fachowe doradztwo i pomoc, nie tylko w zakresie żywieniowym. Wiem, że zawsze mogę liczyć na Jego wsparcie.
  Jarosław Krzykowski
  Gospodarstwo 116 krów, 10 192 tyś. wydajność | Miejscowość Szla
 • Jarosław Drogosz
  Paweł doradza na moim gospodarstwie od kilku lat, natomiast już po wprowadzeniu paru zmian w żywieniu i utrzymaniu zwierząt – zauważyłem poprawę. Dla mnie najważniejsze są zdrowe krowy i oczywiście to co ostatecznie przynosi mi zysk – czyli ilość mleka w zbiorniku. Dzięki dobremu żywieniu i zastosowaniu się do wskazówek Pawła mam jedno i drugie.
  Jarosław Drogosz
  Gospodarstwo 63 krowy, 10 168 tyś. wydajność | Miejscowość Szymaki
 • Od kilku lat współpracuję z Pawłem Balińskim w zakresie doradztwa żywieniowego. Dzięki naszemu zaangażowaniu, stosuję w swoim gospodarstwie różne innowacje w żywieniu swoich zwierząt, co przekłada się na wysoką wydajność oraz zdrowotność mojego stada.
  Waldemar Plantowski
  Gospodarstwo 80 krów, 11 171 tyś. wydajność | Miejscowość Olszewo-Borzymy
 • Dzięki współpracy z Pawłem udało mi się znacznie obniżyć koszty żywienia krów. Przestałem stosować wysokie dawki gotowych granulatów, sam robię paszę treściwą na gospodarstwie. Mam teraz niższe koszty żywienia oraz lepszą wydajność.
  Grzegorz Goździewski
  Gospodarstwo 56 krów, 12 296 tyś. wydajność | Miejscowość Pokojewo

Chciałbyś przeczytać więcej opinii na temat tego, co robię?
Przejdź do zakładki poniżej:


Opinie

Skontaktuj się ze mną


Chcesz umówić się na wstępne konsultacje lub masz jakieś pytania?
Wyślij mi wiadomość. Odpowiem tak szybko, jak to możliwe.


ADRES

AGRO FEED CONSULTING
Paweł Baliński

Kamionek 7/1
12-100 Szczytno

Produkt Menadżer ds. bydła/ Doradca ds. żywienia zwierząt

Region: Warmińsko-Mazurskie, Mazowieckie, Podlaskie


NAPISZ LUB ZADZWOŃ

pawel@agrofeed-balinski.pl

+48 667 38 65 88